1 / 1
Земјиште во Зајчев рид
По Договор
17.07.2019 15:07

Карпош / Скопје

Квадратура:

5100 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам 5100м2 земјиште во Зајчев рид можност и за градење
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Драги
Потврден огласувач
072545522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам