1 / 2
TOCAK
3.000 МКД
28.02.2023 14:55

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

PRODAVAM TOCAK
TEL.BROJ O70380093

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Мimi
Потврден огласувач
38978223788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам