IPET BANES ME QIRA / ИЗНАЈМУВАМ СТАН
1 МКД
07.02.2023 09:58

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ПАВЛЕ ИЛИЌ 31

IPET ME QIRA BANES TREDHOMESHE NE CAIR E ZBRAZUR (MBRAPA KOMUNES CAIR)


ИЗНАЈМУВАМ НЕНАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЧАИР (ПОЗАДИ ОПШТИНА ЧАИР)

071239911
075230785

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sopi
Потврден огласувач
071 239911 075 230785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам