1 / 3
Roling's akusticna gitara
4.500 €
Цената е фиксна
17.07.2019 19:39

Прилеп / Прилеп

Se prodava akusticna gitara vo perfektna sostojba so plasticni zici, pogodna za pocetnici, sleduva so gratis torbica

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
078226502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам