1 / 9
Semejna kuca
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2021 13:07

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1993

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Bracha simoski 6

,,EKSTRA ,, lokacija , za moderno i urbano ziveenje!!
- ploshtadot vi e na 500m
- 2 osnovni uchilishta na 200m
- 1 sredno uchilishte 100m
- 1 detcka ordinacija150m5
- 1 maticen lekar internist 300m
- 2 zabni ordinaci na 50 m
- 1 zdasvena labaratorija na 150m
-1 detcka gradinka na 300m
- 3 suer marketi( kiper, Kam, zhito) na 150m
- 4 pilari, od koj 1 raboti 24h na 50/ 150m
I mnogu drugi dejnosti koj se potrebni za edno sovremeno semejstvo !!!
So chisti dokumenti !!!
Cena posle dogovor !!!
Ekstra cena za seriozni kupuvachi !!!


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070383747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам