1 / 5
Се продава Tenda wireless 800ДЕН.
800 МКД
Цената е фиксна
18.07.2019 12:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нов wireless не користен за повеќе инфо. јавете се на 076-770-714

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076770714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам