Logo

Zadni spirali za opel vektra b

Број на оглас: 3323451 | Објавен на: 18.02.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vaktra b

Tип на делови: Амортизација Амортизери

Цена: 15 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zadbi spirali za opel vektra b,odrzani dobro dvata za 1000ka

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 D.B.

Потврден огласувач