1 / 1
Se prodavaat tepisite
5.500 МКД
Цената е фиксна
06.10.2019 10:12

Прилеп / Прилеп

Se pridavaat dva isti tepisi kako na slikata.
Dimenzija 2 X 3m. za dvata,
Mnogu malku koristeni, kako novi.
ZA INFORMACII IKLUCHIVO NA BROJ 075-847975 Zarko.
CENATA E ZA DVATA ZAEDNO.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075353753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам