Logo

Дуќани,деловен простор во К.вода,dukjani,deloven prostor k.v

Број на оглас: 3323722 | Објавен на: 02.10.2019, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.300 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat ili izdavaat dukjani,deloven prostor vo K.voda rasadnik pozadi salata,vo nova zgrada,so kvadratura od 100 do 156 m2

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  gavrilo

Потврден огласувач