1 / 6
Се изнајмува стан во Струга
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2019 18:13

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м до Рамстор. На приземје со клима два кревети на кои можат да спијат 4 лица со голема тераса и 50м квадратни

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Irena
Потврден огласувач
072520170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам