1 / 1
USB MIDI KONTROLER ALESIS Q25
3.999 МКД
03.12.2019 17:45

Прилеп / Прилеп

Se prodava usb midi kontroler ALESIS Q25 koristeno samo 1 mesec!

Klavijaturata e odlicno zacuvana!!!

Viktor - 078 583 323

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам