1 / 8
Ford Mondeo 2.0 tdci 96 kw 2005 god uvezena od Holandija
1.400 €
Цената не е фиксна
10.03.2020 10:47

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Vo super sostojba so lanec na motorot i 6 brzinski. Dobri Sava gumi, klima i dr. Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078289408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам