Logo

4 Odlicni gumi.Mastersteel supersport 225/50R17 98W R

Број на оглас: 3324009 | Објавен на: 12.09.2019, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 80 €
100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Одлични летни гуми..Mastersteel supersport 225/50R17 98W R
1 sezona vozeni.....
Cena 150 evra
Namaleni 120

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Marko

Потврден огласувач