1 / 2
Plac vo Dojran
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2022 22:52

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mestoto e do asvalten pat i idealno za izgradba na sekakov vid objekt,magacin,vila,vikendica moze da se prodava i na pomali parceli info na tel ili viber 074207408

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
074207408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам