1 / 1
ABS stimulator
599 МКД
Цената е фиксна
20.07.2019 13:38

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Eлекотро магнетите пулсови може да ви помогнат да ги тонирате, оформите, зацрвстите вашите мускули на абдоменот и на рацете
-Доволно е да го користите еднаш дневно по 30 минути
-Со 6 различни нивоа на електрични стимулации
-Работи со ААА батерија
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам