1 / 1
Masazer za slabeenje - Relax & Tone
859 МКД
Цената е фиксна
20.07.2019 13:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Relax & Tone е масажер за слабеење, тонирање и релаксирање на телото и има стилски, лесен дизајн и врши ротациона масажа. Овој масажер може ефикасно да ги смират болките на мускулите. Исто така можете да ги масирате областите на телото што го насочувате за губење на вашата тежина / фитнес рутини. Овој масажер може да се користи на целото тело.

✅5 глави за различна масажа
✅Заштита при случаен контакт со коса.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам