1 / 1
CAR & HOME pernice - masazer
1.029 МКД
Цената е фиксна
20.07.2019 14:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

CAR & HOME перницата за масажа користи иновативна технологија која обезбедува релаксирачка масажа и ви дава нежна топлина. Оваа перница за масажа е совршен придружник да се релаксирате и ослободите од напнатоста во вашите мускули. Користејќи 4 топки и ротирачкото дејство, нејзината површина за прицврстување може да ја подобри циркулацијата на крвта и повторно да оксигенира до напнатите мускули. Заедно со функцијата за топлина, може да ви даде целосна релаксација со можност да се ослободите од стресовите и болките што ги чуствувате. КАРАКТЕРИСТИКИ:
✓ Четири ваљаци за масажа со движење на стрелките на часовникот, и спротивно од стрелките на часовникот.
✓ Исклучен IR-прекинувач: прекинувач за напојување и инфрацрвен прекинувач.
✓ Длабоките јазли за масажа кои помагаат да се релаксира и намали мускулната напнатост со функцијата за греење.
✓ Ергономскиот дизајн со ултра тенок дел е совршен за употреба на долните и горните делови на грбот, вратот, стомакот и други делови од телото.
✓ Подобар квалитет и потрајни се од другите перничиња за масажа видени на пазарот
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам