1 / 2
plac na Kurisk pat od 1200 m2
1 €
18.06.2022 19:14

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
075780785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам