Logo

Se Prodava Polo 1.4mpi uvezeno od CH

Број на оглас: 3324439 | Објавен на: 14.08.2019, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1 €
2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vw polo 1.4mpi uvezeno od svajcarija, so servisna kniska so originalni 230.000km, posleden servis na 229.000, registrirano do 04.2020, so klima, elektrika na predni stakla, elektrika na retrovizori.
Kontakt na tell:078553534

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач