Logo

АПАРТМАНИ ЉУБАНИШТА!!

Број на оглас: 3324462 | Објавен на: 30.08.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 2

Греење: Друго

Цена: 25 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат 4 Апартмани во Љубаништа. Секој Апартман располага со сопствена кујна, сопствен тоалет, ТВ, тераса! Апартманите се потполно нови и го имаат најубавиот поглед кон Охридско Езеро!
Apartmani..
Телефон: 070/551-442

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач