Tus kabina
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2019 11:24

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam koristena tus kabina cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
078306293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам