1 / 3
PRODAVAM VOJNICKI CIZMI JNA NOVI NEOBLECENI br 42
1 €
28.05.2021 15:50

Бутел / Скопје

Prodavam vojnicki cizmi od Jna novi neobleceni br,42 perfektni , pogodni za lov ribolovi tn.
cizmi 1300 den

BARAJTE od 10.00 do 20.00h
vetrovka vojnicka JNA neoblecena 1000 den

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071609110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам