Logo

APRILIA SCARABEO 2009 god PREKRASNA

Број на оглас: 3324734 | Објавен на: 12.09.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: Scarabeo

Километри: 10000

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aprilia scarabeo 400 kubika 18 ks 2009 god registrirana cela god so novi gumi miselin....abs kocnici..itn ..vredi da se vidi..

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  deki

Потврден огласувач