Градежна парцела
1 €
07.12.2021 16:06

Битола / Битола

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела во нас. Горно Оризари на само 3км од Битола.

Многу поволно.
Ѕвонете на овој број: ДОНЕ 076 454 020

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам