1 / 1
Komplet za slabeenje
899 МКД
Цената е фиксна
21.07.2019 14:25

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем.
Оделото е направено од специјален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично, исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Neotex материјалот е мек и лесен, па вие ќе можете да го носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна.
✅Материјал:
Надворешен - 100% природен латекс Внатрешен: 96% памук 4% еластични влакна
✅ Може да го носите додека сте на шопинг, џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам