1 / 1
Fitness slim suit - komplet za vezbanje
399 МКД
Цената е фиксна
21.07.2019 14:32

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

✅Женскиот комплет за слабеење комбинира убавина, удобност и практичност.
✅Таа е поделена на два дела: маичка и еластични хеланки.
✅Нема потење, ќе се почувствувате колку што е можно поудобно.
✅Вие нема да бидете расеани за време на тренингот и на тој начин ќе добиете најголем ефект од јога, трчање, истегнување и други физички вежби.
✅Не се впива како обична облека поради нејзиниот квалитет, па дури и по најголеми товари, нема да почустувате непријатен мирис.
✅Слабењето совршено се приспособува на температурата на телото.
✅На пример, ако сакате да трчате во ладна пролет надвор, тоа ќе ви помогне да не замрзнете на почетокот на тренингот.
✅Фитнес комплетот за слабеење совршено се вклопуваат во вашето тело без нагласување на секое проблематично место.
✅Тие ги истакнуваат силните страни на вашето тело и ги кријат недостатоците.На врвот од нив е густа широка еластична лента, која не се фаќа, туку го поправа долниот дел од тренерката на телото.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам