1 / 1
Maski elek za slabeenje
569 МКД
Цената е фиксна
21.07.2019 14:38

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем.
Елекот е направен од специјален материјал кој ја зголемува основната температура на телото, а со тоа помага во начинот на топење на маснотиите.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам