1 / 1
Pojas za slabeenje
169 МКД
Цената е фиксна
21.07.2019 14:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

✅Дизајниран да ја зголемува температурата на телото кога е во контакт со вашата кожа
✅Клинички е докажано дека помага при потење и како резултат ви помага при брзо слабеење
✅Удобен и ефикасен за носење
✅Ја обликува половината и ве поти онаму каде што најмногу е потребно.
✅Не пречи на вашата облека. Лесен за користење
✅Врши компресија на струкот нежно но ефикасно, не остава никакви траги и останува .незабележителен.
✅Достапен во повеќе големини.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам