1 / 1
Kontakt broj:071-995-598
500 €
Цената не е фиксна
21.07.2019 15:13

Пехчево / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Tipo

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Kolata se prodava u vozna e, za poveke informacii kontaktirajte me.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
07199558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам