Logo

Se prodavaat bandasi R15 4x108

Број на оглас: 3325309 | Објавен на: 14.08.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 170 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat samo bandasite R15 4x108, 170€ne e fiksno kontakt tel +389 78 223 146

  Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач