Logo

Продавам атрактивно земјиште

Број на оглас: 3325590 | Објавен на: 22.07.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2080 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац од 2080 метри квадратни на брегот на Преспанското Езеро. Плацот е на самиот пат кој води кон граничниот премин со Грција, Маркова Нога и кон познатата плажа Дупени Бич.
Катастарска општина: Долно Дупени
Катастарска парцела : 1767

 Тања