samsung galaxy a8 2018 kako nov
300 €
26.08.2022 22:18

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

a8 2018

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

se prodava galaxy a8 2018 kako nov
cena 360e

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075327199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам