Logo

AUDI A4 2.0TDI AVANT socuvan UNIKAT

Број на оглас: 3325780 | Објавен на: 15.08.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.250 €
5.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2.0tdi 140ks 2005/4 socuvan vo super sostojba enterier i nadvor bez grepki, servisirano redovno, sega skoro smeneti ulje filtri i polnet freon za klima, novi gumi 16ki

REGISTRIRAN DO 24.04. 2020

Odlicna familjarna i udobna kola, brza i ekonomicna

Audi Bmw Mercedes Golf Passat

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  J Z

Потврден огласувач