1 / 2
Алуминиумска мрежа за кутии
38 €
Цената е фиксна
28.10.2021 11:35

Виница / Виница

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворот е 5 ... имам парче со димензии 120cm на 100cm.... целото парче е 38 евра ..... БАРАЈТЕ МЕ НА ВИБЕР ...... 077 498 057 ....... НЕ на долу наведениот број

Mreza mrezi zastita zastitna заштита заштитна звучни кутии zvucni kutii

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

tauserci
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам