Logo

Ford Focus 1.8 tdci 115 KS 2006

Број на оглас: 3325937 | Објавен на: 07.07.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Ford Focus 1.8 tdci 115 KS производство 2006 година, сочуван, регистриран до 11/2020, зелен картон, високо ниво на опрема: борд компјутер, клима, команди на волан, алуминиумски бандажи, магленки, електрика на стакла и ретровизори, фабричко радио со ЦД, АБС.... пред 1500 км направен основен сервис. Можна е мала корекција на цената на лице место.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач