1 / 12
Golf 5 2.0 tdi 2004 bugarski tablici
2.250 €
25.08.2021 18:44

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ИТНО Се продава Голф 5 на Бугарски таблички, 2.0 tdi, со 3 врати, 2004 година (Декември). Во одлична состојба, со поминати 215 000 km, 6 брзини, 140 коњски сили.
Зелен картон до Јануари 2022.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ненад Анакиев
Потврден огласувач
077772207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам