Niva vo s.Srbjani
1 €
08.08.2021 14:04

Кичево

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo s.Srbjani kaj industriskata zona
cena po dogovor
072555200

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
071 222 235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам