Logo

OHRID > STANOVI > NOVI > PRODAZBA

Број на оглас: 3326254 | Објавен на: 22.11.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ул. Егејска

Цена: 700 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


**ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО ОХРИД**

::: ЦЕНИ ОД 690 ДО 770 ЕВРА :::

< НАСЕЛБА: "ЕГЕЈСКА"
КВАДРАТУРИ: 45m2, 46m2, 47m2, 48m2, 49m2, 67m2, 70m2, 72m2

Имотен Лист за предбележување бр.136438 и 136441 КО Охрид 2

**ВСЕЛИВИ ВО ОКТОМВРИ/НОЕМВРИ 2019

< НАСЕЛБА: "РАСАДНИК"
Расадник 4 (зградата што се почнува сега)
- Готова август / септември 2020
- Слободни станови од 47 до 69

Градба: TRIM & LUM

** Телефон за контакт **
078255957

#ОХРИД #СТАНОВИ #НОВИ #ПРОДАЖБА
#РАСАДНИК #ЕГЕЈСКА #НОВ #СТАН #СЕПРОДАВА

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 СТАНОВИ ОХРИД

Потврден огласувач