1 / 2
Машина кантарица
900 €
Цената не е фиксна
23.07.2019 09:51

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Фирмата произвежда нови кантарици за лепене на мебели. Машините мажат со лепак на гранули иверката или канттраката. Машини за струя 220 или 380 V, лепак - температура от 120 до 240 степени. Време за загреване - 15 минути. Доставка до Македония. Най-евтината машина - 900 ЕУР. Телефонски брой- 00359 888 22 73 52. Видео и слики мога да пратя на Viber.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Кантарици за мебели
България, Русе,бул."Тутракан"20
Потврден огласувач
00359888227352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам