1 / 11
SE PRODAVA KUKA 200m2 / SHITET SHTEPI 200m2
135.000 €
14.10.2020 18:12

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

9

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Maleardi

SE PRODAVA KUKA OD 200m/2 NA UBAVA I MIRNA LOKACIJA
KUKATA E KOPLETNO RENOVIRANA PRED 1 GODINA
MOZE I ZAMENA ZA STAN SO DOPLATA
ZA POVEKE INFO:070/286-378

SHITET SHTEPI PREJ 200m/2 NE LOKACION TE BUKUR DHE TE QETE
SHTEPIJA ESHTE KOMPLET E RENOVUAR PARA 1 VJETE
MUNDET DHE KOMPENZIM ME BANES.
PER ME SHUME INFO: 070/286-378

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам