1 / 3
Se prodava
5.000 €
23.07.2019 13:38

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2000

Модел:

Hayabusa GSX 1300 R

Километри:

5000

SE PRODAVA . INFORMACII NA TEL. 075 256 145

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Лупчо
Потврден огласувач
075256145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам