1 / 5
Polovna SONY HDR_FX1000
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 22:55

Гостивар / Гостивар

Prodavam kamera SONY HDR_FX1000 VO ODLICNA SOSTOJBA SE SE REKORDER DATA VIDEO KOMPLET KONTAKT 078299560 DJOLE

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Gjole
Потврден огласувач
078299560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам