SE PRODAVA NIVA DO R.LEPENEC
10 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2019 10:33

Карпош / Скопје

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva do reka Lepenec pomedju s.Bardovci i s.Novo Selo. placot nee vo gradezna zona. cena povolna.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070785062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам