1 / 9
MAN 35.403 8x6
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 20:40

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo odlicna sostojba
dobri gumi 8x6 so preden deferencijal
moze da mu se stavi sanduk vo zavisnost od vasite potrebi kiper ili kran ili za drva

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Alto-ve
Radovis , S.Dedino
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам