1 / 1
Nintendo
1.299 МКД
Цената е фиксна
20.09.2019 02:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

🎮НИНТЕНДО е најбараната, омилена играчка на децата,но исто така и возрасните.
-Нинтендо со 600 игри
-Гаранција за квалитет 1 година.
-Можете да ги играте популарните игри како што се:Super Mario, Donkey Kong, Streat Fighters, Cadilac и останати 555игри. Вратете се во старите добри времиња и бидете, среќни и весели. Едноставно почувствувајте се млади.
-Пакетот содржи:
-Конзола за играње со единствен жиг за квалитет.
-2 џојстика за играње.
-Адаптер за напон.
-Приклучоци за во ТВ.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Компјутерски и видео игри

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам