1 / 3
I T N O....! ! !
7.000 €
Цената е фиксна
24.07.2019 13:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Ducati

Вид:

Останато

Година:

2017

Модел:

Monster 797

Prodavam Dukati monster bukvalno nov so 800 km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
072231408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам