Продавам плац во Бардовци на атрактивна локација
1 МКД
Цената не е фиксна
16.08.2019 11:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам плац во Бардовци на атрактивна локација. Плацот е 3000м2.
Може продажба и на дел од плацот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
38978450666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам