1 / 2
Prodavam Honda CB125F
2.300 €
29.08.2019 10:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

2018

Модел:

CB125F

Prodavam Honda CB125F, 2018god registriran cela godina kako nov so pominati 1700km. Informacii na mob 072219016 Bojan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076267675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам