1 / 11
АПАРТМАНИ 'МИМИ' ВО ПЕШТАНИ
По Договор
18.08.2022 09:07

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат комплетно опремени апартмани за туристи во Пештани, оддалечени 50м од езеро.
Секој апартман располага со сопствено купатило, клима уред, фрижидер, кабловкса ТВ со 80 ТВ канали, бежична интернет конекција (WI-FI), голема тераса. За Вашиот одмор да биде комплетен можете да го користете големиот надворешен базен.
Во склоп на вилата има сопствен паркинг, копмлетно опремена летна кујна, голема дворна тераса.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Mimi
Потврден огласувач
078285583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам