1 / 7
VIA TIM Prevoz Transport na stoka (превоз транспорт)
10 МКД
30.01.2023 07:53

Битола / Битола

Фирмата Дооел ВИА ТИМ брои веке 20 години долгогодишно постоење. Вршиме секаков вид превоз на стока низ Македонија и странство. Лиценцирана фирма со положени сертификати за професионални шофери. Превозот го вршиме со нови возила со кој секогаш навремено и безбедно ќе бидиме на вашата барана дестинација

НОСИВОСТ: 1,480.00 кг
МАИЛ: dooelviatim@yahoo.com
*moznost za dogovor so firmi
*rabotime na povik
Mozno i plakjanje na faktura.

*** sledete ne na nasata strana na facebook, VIA TIM BITOLA, imame povratni turi niz makedonija po najniski

📢📢📢SEKOJA NEDELA POVRATNI TURI NA POLA CENI!!!
SEKOJ CETVRTOK BITOLA SKOPJE-KUMANOVO I BITOLA DELCHEVO SO SITE POVRATNI GRADOVNI REDOVNA LINIJA!!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075227003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам